216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Feneryolu Arçelik Servisi

Feneryolu Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır. bir telefon geldiği zaman sizi hemen ilgili uzman personelimize yönlendiriyoruz. Kombi uzmanı arkadaşımız kombiniz ile ilgili sorunları dinleyerek sizlere sorunun daha da fazla büyümemesi için almanız gereken önlemleri ücretsiz bir şekilde anlatacaktır. Hatta kombi uzmanımızın gerek gördüğü takdirde evde kendiniz kombinizi vereceği direktifler ile kolay bir şekilde tamir edebilirsiniz böylelikle kendinizi kombinizden kaynaklanabilecek ekstra bir masraftan kurarmış olacağız. Feneryolu Arçelik onarım bakım servisinin değerli müşterilerine sunmuş olduğu bu hizmetin adı tele destek hizmetidir müşterilerimizin memnuniyetleri için tamamen ücretsizdir.

Feneryolu Arçelik servisi olarak klimanızın yıllık bakımını ihmal etmemenizi öneririz. Bakımlarını yaptırırsanız hem faturalarınız daha uygun gelir hem de klimanız daha iyi bir biçimde çalışır. Feneryolu Arçelik servisi olarak siz müşterilerimizin her mevsim rahatlığınızı daha da yükseltmek için bulunmaktayız. Klimanızda arıza çıktınca veya bakımını yaptırmak istediğinizde bizimle web sitemizden form doldurarak ve yazan numaraları arayarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Birkaç gün içinde klimanızı onarmak için kapınızda olacağız. Feneryolu Arçelik servisi diğer bütün klima servislerinden daha iyi hizmet vermektedir. Biz klimanızı tamir ettikten sonra farkı kendiniz fark edeceksiniz ve klima konusunda bizi aklınızdan hiç çıkarmayacaksınız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Feneryolu Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Feneryolu Arçelik Ankastre Tamiri
Feneryolu Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.